درباره مانا دانش پاسارگاد

درباره ما

شرکت مانا دانش پاسارگاد با هدف خدمت رسانی و انجام فعالیت های فنی، مهندسی و اجرایی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردید و به عنوان آزمایشگاه تخصصی نفت و گاز  و تامین کننده اصلی بازدارنده های وکس و آسفالتین و کروژن در خدمت کارفرمایان محترم می باشد. شرکت مانا دانش که با اتکاء به توانمندی های پیش گفته و در جهت بهره برداری از توان سخت افزاری و نرم افزاری در صدد است با بومی سازی تولید بازدارنده ها و دیگر محصولات خود گام مهمی را در آبادانی کشور عزیزمان ایران بر دارد و با توجه به دانش محور بودن این شرکت با اهداف زیر از ابتدای فعالیت مشغول بکار می باشد:

-ارتقاء دانش فنی و به روز نمودن آن
-بومی سازی دانش فنی و جایگزین کردن مواد اولیه خارجی با مواد داخلی
-سفارشی کردن محصولات بر اساس نیاز مشتری
-طراحی محصولات جدید

این شرکت متشکل از نیروی انسانی مجرب در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی با سوابق موثر و مفید بوده و شرکت، مدیران و کارشناسان این شرکت مفتخر به انجام خدمات قابل توجه در عرصه های نفت و گاز و پتروشیمی هست.

پرسنل دفتر مرکزی واقع در تهران  و نیز پرسنل کارخانه واقع در شهرک بزرگ صنعتی شیراز مشغول بکار می باشند و کارخانه این شرکت دارای مخازن ذخیره ی مواد اولیه ، راکتورهای پیشرفته ، انبار بسته بندی و آزمایشگاه کنترل کیفیت می باشد.

زمینه فعالیت:

در حوزه آزمایشگاه تخصصی نفت و گاز

-انجام دامنه وسیعی از آزمایش های مورد نیاز را براساس دستورالعمل های استانداردهای بین المللی

-تامین تجهیزات آزمایشگاهی حوزه بالادستی نفت و گاز

-مشاوره تخصصی در خصوص تجهیز آزمایشگاههای حوزه بالادستی نفت و گاز به کارفرمایان محترم

-آموزش های تخصصی با چندین سابقه موفق تربیت نیروی انسانی متخصص برای صنعت حوزه بالادستی نفت وگاز و نخبگان کارآزموده با استفاده از تجربیات و سوابق اساتید دانشگاها

-استفاده از تکنولوژی های نوین مانند نانو و امواج فراصوت در حوزه بالادستی صنایع نفت و گاز را دارا می باشد

 

در حوزه تولید مواد شیمیایی:

ما به عنوان یک شرکت بومی ایرانی و متخصص در توسعه فناوری‌های شیمیایی سفارشی برای حل مشکلات ویژه  مرتبط با فرآیندهای استخراج و بهره‌برداری از نفت خام و گاز طبیعی و همچنین کاهش اثرات زیست‌محیطی بر اکوسیستم هستیم. هدف این شرکت بومی سازی تولید مواد شیمیایی وافزایش کیفیت تحقیق و توسعه با بهبود مستمر دستورالعمل های ساخت برای افزایش کارایی فرآیندهای مرتبط با صنعت نفت خام است.

 

تاریخچه شرکت

شرکت مانا دانش پاسارگاد توسط جمعی از نخبگان کشور و همکاری با دانشگاه صنعتی سهند تبریز با هدف بومی سازی افزودنی های صنعت نفت و گاز ، تامین و تولید مواد شیمیایی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، آزمایشگاه نفت و گاز ، خدمات مشاوره ای و فنی جهت آزمایشگاه های تحقیقاتی ، صنعتی و آموزشی و تامین و تجهیز دستگاه ها و تجهیزات ، با هدف آبادانی کشور در سال 1395 تاسیس گردید که موفق به طراحی و ثبت نمونه های بازدارنده های آسفالتین و وکس و آنتی کروژن با شماره 006989  ونتایج قابل قبولی گردیده است که نقش به سزایی در بهینه سازی مصرف مواد شیمیایی را دارد و گزینه بسیار مناسب برای کاهش رسوبات آسفالتین و وکس و کروژن در صنایع نفتی در ابعاد آزمایشگاهی و صنعتی می باشد و تا کنون مواد شیمیایی آنتی وکس، آنتی آسفالتین این شرکت با موفقیت در میدان نفتی آذر (یکی از پیچیده­ترین میادین ایران و جهان) مورد استفاده عملیاتی قرار گرفته است.

پس از آن با تکیه بر دانش متخصصین داخلی  سایر مواد شیمیایی مورد نیاز صنعت نفت و گاز همچون دمولسی فایرها ،انتی فوم ها، بایوساید ها، ا انتی اسکیل، کاهنده اصطکاک، افزایه های مورد نیازعملیات اسیدکاری را نیز طی سالیان اخیر بومی و تولید نموده است .

این شرکت مفتخر است در حوزه تولید کاتالیست های مورد نیاز حوزه پتروشیمی نیز ورود نموده و موفق به تولید در این زمینه نیز گردیده است.

تیم شرکت

university-img

دانشگاه صنعتی سهند تبریز

مشتریان

  • شرکت مهندسی و توسعه سروک آذر                  آدرس اینترنتی:www.azar-co.com
  • شرکت شیمیایی نفت گستر                           آدرس اینترنتی:naftgostar.oiicgroup.com
  • گروه جهانپارس                                             آدرس اینترنتی:web.jahanpars.com
فهرست